Label
   
  در سالن انتظار فرودگاه خود را مشغول کنید  
 
 
 
 
  پرواز با تاخیر جزء جدا نشدنی سفرهای هوایی در ایران است. بنابراین هر وقت پا به فرودگاه می گذارید باید آمادگی داشته باشید که از چند دقیقه تا چند ساعت در انتظار پرواز بمانید. ...  
 
 
 
خیلی از مردم  در این مواقع سر در گم می شوند ونمی دانند چطور وقت بگذرانند که کمتر کلافه شوند. وقت گذراندن در فروشگاه ها یارستوران های فرودگاه بالاخره حوصله تان را سر می برد و مجبورید دوباره روی صندلی انتظارتان بنشینید.بنابراین شاید بد نباشد این پیشنهادهارا بخوانید تا بهتر بتوانید وقت خود را در انتظار رسیدن پروازتان بگذرانید.

 

شروع کنید به سفرنامه نویسی

اینکه که نوشتن در یک فضای عمومی که شاید هر کسی روی دستتان سرک بکشد، کار خوشایندی نیست قبول!  اما اگر یک گوشه خلوت پیدا کردید، بنشینید و شروع به یادداشت برداری کنید. برنامه های سفرتان رابنویسید، احساساتتان را یادداشت کنید یا اگر اهل نوشتن هستید، یک یادداشت کوتاه یا داستان کوتاه بنویسید. اگر در حال برگشت هستید، می توانید شروع به نوشتن خاطرات سفرتان کنید و تجربیاتتان را روی کاغذ بیاورید. اگر هم در حال رفتن به سفر هستید، میتوانید سفرنامه نویسی را از همان لحظه شروع کنید. لحظه های انتظار در فرودگاه!

 

با خودتان خلوت کنید

به نمازخانه بروید و نمازهای قضایتان را بخوانید. قرآن بخوانید و به مطالعه کتب دینی بپردازید. می توانید دقایقی در این فضای دنج و آرام با خودتان و خدای خود خلوت کنید و به جای همه اوقاتی که فرصت فکرکردن به زندگی تان را نداشته اید، فکر کنید.


اینترنت گردی ، بهترین راهکار

اگر اینترنت همراه شما پهنای باند خوبی دارد، یا اگر تبلیت و لپ تاپ با خوتان دارید و می توانید از اینترنت وایرلس فرودگاه استفاده کنید، سری به شبکه های تلویزیونی بزنید و برنامه های آنلاین آنها را مشاهده کنید. سایت های رادیویی هم مستقیما پخش می شوند. همچنین می توانید فیلم هایی رادانلود کرده و یا از سایت های پخش آنلاین فیلم ببینید. حالا که در حال اینترنت گردی هستید، دستتان باز است که بازی های جدید را تجربه کنید یا سایت های خبری را بخوانید.حتی می توانید وضعیت هوای مقصد را بسنجید و مطالبی را درباره شهری که در آن بوده اید یا شهری که به آن می روید جستجو کرده و مطالعه کنید.

 

نعمت کتابهای صوتی و الکترونیک

اینترنت آزاد فرودگاه این فرصت را به شما می دهد تا چند کتاب الکترونیکی دانلود کنید و آن را روی گوشی موبایل، تبلت یالپ تاپتان بخوانید. به جز این می توانید یک کتاب صوتی از اینترنت دانلود کنید و روی گوشی یا تبلت خود بریزید و با هندزفری به آن گوش کنید.

 

وقت تان رابا خانواده بگذرانید

در بعضی فرودگاه ها امکاناتی برای بازی بچه ها فراهم است. اگر همراه خانواده تان سفر می کنید، از فرصت انتظار استفاده کنید و در محوطه بازی بچه ها وقت بگذرانید. همچنین می توانید به فودکورت ها بروید و در یکی از رستوران ها بنشینید، چای و غذا بخورید و کمی وقت بگذرانید. فقط مراقب باشید در خوردن زیاده روی نکنید تا پروازتان را خراب نکنید!